/ Pardavimo sąlygos

Pardavimo sąlygos

Pardavėjas, naudodamasis siuntų gabenimo tarnybos „DPD Lietuva“ paslauga, prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Pristatymo terminas:
Visoje Lietuvoje prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas. Prekės pristatomos tik darbo dienomis.
Pristatymo kaina:
Visoje Lietuvoje, išskyrus Nidą ir Kuršių Neriją, pristatymo kaina  4,35 EUR (15,02 LTL).
Nida, Kuršių Nerija – pristatymo kaina  20.27 EUR (70 LTL).
Užnešimo paslauga perkant internetu papildomai kainuoja 10€ / 34,53 Lt.

Nemokamas pristatymas
Perkant prekių už 100 EUR. ir daugiau, prekės pristatomos nemokamai. Ši sąlyga netaikoma, kai prekės pristatomos į Nidą, Kuršių Neriją.
Išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiais atvejais Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo sąlygas.

Jei el. parduotuvėje yra galimybė pasirinkti nemokamą prekių pristatymą numatytąjį mėnesį, ši sąlyga negalioja užsakymams į Nidą ir Kuršių Neriją. Nemokamai pristatant prekes numatytąjį mėnesį, nemokamo prekių užnešimo paslauga netaikoma.

Visais atvejais Pardavėjas neatsako už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės.
Pirkėjas negali keisti prekių pristatymo adreso, kai siunta yra išvežta. Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama asmeniškai susitarus su kurjeriu, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą ir turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją, jei dėl to patyrė papildomas išlaidas.
Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Jei siuntą priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.
Siuntos pristatymo metu Pirkėjas (arba Pirkėjo atstovas, jei buvo nurodyta) privalo kartu su kurjeriu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą. Priešingais atvejais Pardavėjas neatsako už pažeidimus.

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas (arba Pirkėjo atstovas, jei buvo nurodyta) siuntos privalo nepriimti. Tokiais atvejais kurjeris kartu su Pirkėju (arba Pirkėjo atstovu) užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą ir nurodo rastus pažeidimus.
Pirkėjui (arba Pirkėjo atstovui, jei buvo nurodyta) priėmus siuntą ir pasirašius pristatymo patvirtinimą be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.
Pirkėjui nepriėmus/neatsiėmus siuntos, galimas pakartotinis jos pristatymas Pirkėjo sąskaita.

Prekių grąžinimas
1. Kokybiškų prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
Tuo atveju, jei Pirkėjas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis ir dėl to negali prieš sudarant pirkimo-pardavimo sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti teikiamų paslaugų pobūdį, jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar gražinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių. Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei:
– grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
– prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
– prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
– grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
– grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas, garantinis talonas (jei jis buvo išduotas).

Grąžinamą prekę prašome pristatyti į UAB “Gelanga”. Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:
– prekių supakavimą;
– prekių pristatymą į UAB “Gelanga” (išskyrus atvejus, kai gauta ne ta prekė).
Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.
Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).
Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, paprašysime pateikti laisvos formos raštišką prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Įsipareigojame sugrąžinti Jūsų sumokėtus pinigus per 14 d.d., į kurias neįskaičiuojamas laikas per kurį autorizuotas serviso centras patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.).
Jei pirkimo metu Jums buvo pritaikyta papildoma nuolaida užsakymui, o Jūs grąžinote tik dalį vienu užsakymu įsigytų prekių, mes galime išskaičiuoti nuolaidos sumą iš grąžinamos sumos.

Prekės grąžinimas įsigijus netinkamos kokybės prekę ir kitais atvejais, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybės prekės įsigijimas, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, tai yra nenustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

Prekes galima grąžinti šiuo adresu:
UAB ,,Gelanga“
Vytauto g. 24
Vilkaviškis 70125